Vaikų kampelis

Smagi, nemokama, kūrybinga veikla

 

Ką veiksite šiandien? Pamirškite nuobodulį su mūsų kūrybiniais projektais, kuriuos galėsite išbandyti namuose. Turime gausybę įvairių idėjų, kurias galite atsispausdinti ir išmėginti. Išlaisvinkite savo fantaziją – naudodamiesi mūsų galerija ir patarimais bei gudrybėmis, turėsite daugybę idėjų, kurios suteiks jūsų projektams unikalų vingį.

Pradėkime

Sveiki atvykę į vaikų kampelį. Čia galite rasti smagių, įdomių ir nemokamų užsiėmimų. Turime daugybę įkvepiančių idėjų, kurias galite atsispausdinti, kad kiekvienas projektas būtų ypatingas. Nepamirškite pasidalinti savo darbeliais su mumis – naujausius galite pamatyti galerijoje.

Išlaisvinkite savo kūrybiškumą

Karpykite, klijuokite ir spalvokite mūsų smagius ir nemokamus darbelius. Turime įvairiausių spalvotų idėjų, kurias galite atsispausdinti. Taip pat rasite naujų ir įdomių idėjų kiekvienam sezonui, pavyzdžiui rudens atgal į mokyklą ar žiemos Kalėdinių darbelių.

Tips and tricks

Eksperimentuokite su spalva
 

Nuo lengvų pastelinių tonų iki ryškių neoninių - drąsiai rinkitės spalvas, kad dizainas išsiskirtų.

Išbandykite tekstūras
 

Būkite išradingi - paįvairinkite savo dizaino sluoksnius ir faktūras burbuline plėvele, šilkiniu popieriumi, blizgučiais arba uždėkite plunksnų ir dar daugiau.

Suasmeninkite savo vakarėlį
 

Yra daugybė būdų, kaip pritaikyti mūsų šventinius papuošimus. Atsispausdinkite mūsų galerijoje esančias girliandas ir suteikite joms prabangos įspūdį, surišdami girliandas juostele. Taip pat galite pabandyti eksperimentuoti su masteliu - atsispausdinkite įvairių dydžių dekoracijas įspūdžiui sudaryti.

Pasirūpinkite tinkama aplinka
 

Pusę linksmybių sudaro ne tik tai, ką jūs darote, bet ir taip, kaip jūs fotografuojate. Pasitelkite kūrybiškumą – išleiskite savo augintinį į lauką, leiskite savo popierinei lėlei atsipalaiduoti paplūdimyje bei parodykite kaip naudojatės visais turimais nuotraukų aksesuarais.

 

Nuotraukų galerija

Susipažinkite su mūsų namų sprendimais

Norint dirbti meistriškai, nereikia apiplėšti banko - mūsų „EcoTank“ spausdintuvai gali jums sutaupyti vidutiniškai 90% rašalo išlaidų *; Taip pat galite rasti prieinamų projektorių, kad galėtumėte žiūrėti mėgstamus filmus ir žaisti žaidimus. Atraskite mūsų lengvai naudojamų įrenginių, skirtų naudoti namuose, asortimentą.

„EcoTank“ spausdintuvai Namų kinas

1* Vidutinis reikiamų kasečių skaičius / sutaupytos sumos, spausdinant tą patį skaičių puslapių, naudojant rašalo butelius, esančius „EcoTank“ asortimente, išskyrus aparatūros kainą. Vidutinis „A4 EcoTank“ asortimento palyginimas su 10 populiariausių Vakarų Europos modelių vidurkiu 2017 m. Sausio – 2017 m. Gruodžio mėn., Kurį stebėjo „GfK“. Spausdinimo išlaidos, apskaičiuotos pagal standartinių ir XL kasečių proporcijas, kurias „GfK“ stebėjo tuo pačiu ataskaitiniu laikotarpiu Vakarų Europos rinkoje, naudojant vidutines mažmenines kainas. Rašalo kasečių išeiga, kaip praneša gamintojo svetainės