27
February
2020
|
12:13
Europe/Amsterdam

„Epson“ pripažinta pasauline lydere, siekiančia užtikrinti tvarumą savo tiekimo grandinėje

- TOKIJAS, Japonija, 2020 m. Vasario 27 d. -

„Seiko Epson Corporation“ (TSE: 6724, „Epson“) buvo pripažinta pasauline lydere klimato kaitos srityje. Pelno nesiekianti organizacija CDP, dirbanti ties globaliu poveikiu aplinkai, apdovanojo korporaciją tiekimo grandinės lyderio apdovanojimu.

Praėjusiais ataskaitiniais metais „Epson“ buvo pripažinta už savo veiksmus ir strategijas, kuriomis siekiama sumažinti išmetamų teršalų kiekį ir valdyti klimato riziką tiekimo grandinėje. Iš viso CDP įvertino daugiau kaip 4800 bendrovių, kurioms buvo suteiktas tiekėjų įsitraukimo įvertinimas, remiantis atsakymais į CDP 2019 klimato pokyčių klausimyną apie valdymą, tikslus, išmetamų teršalų kiekį ir vertės grandinės įsitraukimą. „Epson“yra tarp 3% populiariausių CDP įvertintų organizacijų - viena iš beveik 160 bendrovių, esančių šių metų lyderių sąraše.

Reaguodami į tai, mes siekiame įgyvendinti savo „Aplinkosaugos viziją 2050“ ir pasitelksime efektyvias, kompaktiškas ir tikslias technologijas, imdamiesi agresyvių priemonių, kad sumažintume savo produktų ir verslo operacijų poveikį aplinkai, ir visoje mūsų vertės grandinėje.

Nuoroda

„Epson“ aplinkos apsaugos iniciatyvos                                                                                                                       global.epson.com/SR/environment/

Apie CDP
CDP yra pasaulinė pelno nesiekiantis organizacija, skatinanti įmones ir vyriausybes mažinti išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį, saugoti vandens išteklius ir miškus. Investuotojų išrinkta kaip geriausia organizacija, tyrinėjanti klimatą ir jo kaitą, dirbdama su įvairiomis institucijomis, pasitelkusi investuotojų ir pirkėjų galią, organizacija motyvuoja įmones atskleisti ir suvaldyti savo poveikį aplinkai. Aplinkosaugos duomenis per CDP 2019 m. atskleidė daugiau kaip 8 400 bendrovių, turinčių daugiau nei 50% pasaulinės rinkos kapitalo. Tai papildė daugiau kaip 920 miestų, valstijų ir regionų, kurie atskleidė CDP platformai kaip vienai turtingiausių informacijos šaltinių visame pasaulyje apie tai, kaip įmonės ir vyriausybės skatina aplinkos pokyčius. CDP yra „We Mean Business Coalition“ įkūrėjas.
Apie „Epson“
„Epson“ yra pasaulinis technologijų lyderis, pasiryžęs tapti nepakeičiamu visuomenei, sujungdamas žmones, daiktus ir informaciją su originaliomis efektyviomis, kompaktiškomis ir tiksliomis technologijomis. Kompanija orientuojasi į inovacijų skatinimą ir klientų lūkesčių viršijimą rašalinių, vaizdinių komunikacijų, nešiojamų ir robotų srityse. „Epson“ didžiuojasi savo indėliu įgyvendinant darnią visuomenę ir nuolatinėmis pastangomis įgyvendinant Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslus. Japonijos „Seiko Epson Corporation“ vadovaujama pasaulinė „Epson“ grupė kasmet parduoda daugiau nei 10 milijardų JAV dolerių.