17
December
2019
|
09:47
Europe/Amsterdam

„Epson“ pelnė „EcoVadis“ auksą už įmonės socialinę atsakomybę

Apdovanojimas už tvarumą užtikrino „Epson“ poziciją tarp aukščiausiai reitinguojamų 2 % įmonių savo pramonės srityje*.

Trečius metus iš eilės nepriklausomi vertintojai „EcoVadis“ suteikia „Epson“ aukso reitingą už įmonės socialinę atsakomybę (ĮSA). Aukščiausias įvertinimas, kuris atspindi „Epson“ įsipareigojimą siekti aukščiausių įmanomų tarptautinių ĮSA standartų, taip pat išskiria „Epson“ tvarių pirkimų srityje ir pabrėžia puikius įmonės pasiekimus darbo ir žmogaus teisių srityje bei už veiksmus saugant aplinką.

Bendri rezultatai rodo, kad, palyginti su praėjusiais metais, darbo bei žmogaus teisių rodikliai padidėjo 5 proc., kas leido „Epson“ užimti vietą tarp aukščiausiai vertinamų 2 proc. socialiai atsakingų įmonių savo pramonės srityje.

Minoru Usui, pasaulinis „Epson“ prezidentas, sako: „Korporatyvinė socialinė atsakomybė yra visko, ką mes darome „Epson “, pagrindas. Šis puikus pasiekimas ĮSA yra toks pat svarbus ir vertingas mūsų verslui, kaip ir finansinė sėkmė“.

„„Epson“ tikslas - būti nepakeičiama įmone.Tai reiškia, kad turime sukurti unikalią, ilgalaikę vertę, gamindami puikius produktus, kurie viršija mūsų klientų lūkesčius, patenkina visuomenės poreikius ir, svarbiausia, tausoja mūsų aplinką. Kaip verslas, visą savo veiklą suderinome su Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslais ir, svarbiausia, esame įsipareigoję kurti geresnę ir tvaresnę ateitį."

„EcoVadis“ - nepriklausoma, patikima ir bendradarbiaujanti platforma - vertina įmonių politiką ir veiksmus, taip pat jų skelbiamas ataskaitas, susijusias su aplinka, darbo ir žmogaus teisėmis, etika ir tvariais viešaisiais pirkimais. „EcoVadis“ unikalus ĮSA vertinimo metodas apima daugiau nei 198 viešųjų pirkimų kategorijas, 155 šalis ir 21 ĮSA rodiklius. Daugiau nei 55 000 kompanijų dirba su „EcoVadis“ siekdami sumažinti riziką, skatinti naujoves ir sukurti skaidrumą bei pasitikėjimą tarp prekybos partnerių.

Henning Ohlsson, „Epson Europe“ ĮSA direktorius, pridūrė: „2019 m. pasiekėme didelių laimėjimų, ypač darbo ir žmogaus teisių srityje, ir džiaugiamės, kad mūsų pasiekimas buvo pripažintas padidinus„ EcoVadis“ bendrą balą. Tačiau visada reikia dar daug nuveikti ir toliau nagrinėsime kiekvieną savo verslo aspektą ir dar labiau patobulinsime savo tvarumo rodiklius.“

„„EcoVadis“ pelnytas auksas yra svarbi ir vertinga mūsų verslo sėkmės priemonė. Mūsų klientai tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuje vis labiau reikalauja išsamių, patikrinamų auditų, kurie parodytų realų įsipareigojimą siekti tvarumo laikantis pačių aukščiausių darbo, žmogaus teisių ir socialinių standartų."

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Epson“ ĮSA veiklą, skaitykite mūsų integruotą ataskaitą, kurioje pabrėžiama „Epson“ pasaulinė pažanga ir svarbiausi pasiekimai aplinkos apsaugos, socialinės atsakomybės ir įmonės valdymo srityse. Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Epson Europe“ ĮSA veiklą, skaitykite mūsų naujausą „Žaliąją“ ataskaitą.

* Kompiuterių ir periferinės įrangos gamyba.

Apie „Epson“

„Epson“ yra pasaulinis technologijų lyderis, pasiryžęs tapti nepakeičiamu visuomenei, sujungdamas žmones, daiktus ir informaciją su originaliomis efektyviomis, kompaktiškomis ir tiksliomis technologijomis. Kompanija orientuojasi į naujovių skatinimą ir klientų lūkesčių viršijimą rašalinių, vaizdinių komunikacijų, nešiojamų ir robotų srityse. „Epson“ didžiuojasi savo indėliu įgyvendinant darnią visuomenę ir nuolatinėmis pastangomis įgyvendinant Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslus.

Japonijos „Seiko Epson Corporation“ vadovaujama pasaulinė „Epson“ grupė kasmet parduoda daugiau nei 10 milijardų JAV dolerių.

http://www.global.epson.com/