18
September
2019
|
14:47
Europe/Amsterdam

„Epson“ ir „Panduit“ - nešiojamųjų etikečių sprendimų partneriai

Mūsų projektai sujungs abiejų kompanijų stipriąsias puses - „Epson“ etikečių spausdintuvs ir „Panduit“ infrastruktūros įrangą - įgyvendinant pramoninius sprendimus, tenkinančius klientų poreikius įvairiose pramonės srityse.

- TOKYO, Japonija ir SOMERSET (WI), JAV, 2019 m. Rugsėjo 13 d. -

„Seiko Epson Corporation“ (TSE: 6724, „Epson“) ir JAV įsikūrusi „Panduit Corporation“ sudarė nešiojamų etikečių sprendimų partnerystę.

„Panduit“ yra galutinis elektros ir tinklo infrastruktūros tiekėjas OEM, pramoninės statybos ir MRO, įmonių, duomenų centrų ir pramonės tinklų sprendimams. Šie sprendimai apima platų saugos ženklų, etikečių ir identifikavimo produktų pasirinkimą, kad būtų patenkinti įvairūs taikymo poreikiai. Šie produktai parduodami per pasaulinį platintojų tinklą, teikiantį vietines atsargas, produktų palaikymą ir logistikos paslaugas, kad jų klientai galėtų tikėtis gauti būtent tai, ko jiems reikia, kai jiems to reikia.

„Epson“ yra pasaulinis spausdintuvų, skirtų namams ir biurui, taip pat komerciniam ir pramonės sektoriams, gamintojas. „Epson“ „LABELWORKS PX“ serijos pramoniniai ženklinimo sprendimai naudojami gamyklose, tinklo instaliacijose ir visur kur laidams ir kabeliams reikia identifikavimo etikečių. „Epson“ etikečių spausdinimo sprendimai yra lengvai naudojami ir juose yra funkcijų, leidžiančių vartotojams greitai ir lengvai spausdinti pasirinktines etiketes pagal jų konkrečią programą. Dėl tvirtos „LABELWORKS PX“ serijos konstrukcijos ir patikimumo jie idealiai tinka naudoti net ir atšiauriose darbo vietose.

Remiantis partnerystės sąlygomis, „Epson“, be savo prekės ženklo „LABELWORKS PX“ serijos, kurs ir gamins naujus etikečių spausdintuvus ir eksploatacines medžiagas „Panduit“. 2020 m. sausio mėn. „Epson“ išleis du gaminius, kurie bus parduodami per „Panduit“, „MP100“ ir „MP300“.* „Epson“ taip pat parduos etikečių spausdintuvų kasetes, skirtas „Panduit“ specialioms pramoninėms etikečių laikmenoms, ir abi įmonės jas pridės prie savo produktų grupės. Šie projektai sujungs abiejų kompanijų stipriąsias puses - „Epson“ etikečių spausdintuvų ir „Panduit“ infranstruktūros įrangą - įgyvendinant pramoninius sprendimus, tenkinančius klientų poreikius įvairiose pramonės srityse. Bendrovės sieks pateikti šiuos sprendimus dar daugiau klientų per savo atitinkamus prekybos tinklus.

Amerikoje „Epson“ per savo dukterinę įmonę „K-SUN Corporation“ parduoda „LABELWORKS PX“ serijos spausdinimo sprendimus.

Koichi Kubota, „Seiko Epson" spausdinimo sprendimų operacijų skyriaus atstovas, vyresnysis vykdomasis direktorius ir vyriausiasis operacinis direktorius, tikisi itin sėkmingos partnerystės su „Panduit“, sakydamas: „Be stipraus pardavimo tinklo, „Panduit“ siūlo platų specialių laikmenų pasirinkimą pramonimėms etiketėms, taip pat reikalingą apdorojimo technologiją. Esu įsitikinęs, kad „Panduit“ laikmenų derinimas su „Epson“ etikečių spausdintuvais mums padės patenkinti dar daugiau klientų.“

Dennis Renaud, „Panduit“ prezidentas ir generalinis direktorius sako: „Svarbus mūsų strategijos elementas yra paspartinti sprendimų klientams kūrimą bendradarbiaujant su tokiomis didelėmis įmonėmis kaip „Epson“, kurių technologijas galima sujungti su mūsų pasiūlymais, kad klientams ir partneriams būtų suteikta vertė.“

„Epson“ ir „Panduit“ pateiks ženklinimo sprendimus, kuriuose bus atsižvelgiama į jų stipriąsias puses, kad klientai galėtų padidinti savo produktyvumą ir plėsti savo verslą.

Nuoroda

„Panduit“ eksponuos gaminius, įskaitant „MP100" ir „MP300", NECA parodoje, kuri vyks Mandalay Bay konferencijų centre Las Vegase 2019 m. rugsėjo mėn. Norėdami gauti daugiau informacijos apie NECA parodą: https://www.necashow.org/NECA2019/public/enter.aspx

*Norėdami sužinoti produkto kainą ir kitą informaciją, susisiekite su artimiausia „Panduit“ vieta.

*Įmonių pavadinimai ir gaminių pavadinimai yra atitinkamos įmonės prekės ženklai arba registruoti prekių ženklai.

Apie „Epson“

„Epson“ yra pasaulinis technologijų lyderis, pasiryžęs tapti nepakeičiamu visuomenei, sujungdamas žmones, daiktus ir informaciją su originaliomis efektyviomis, kompaktiškomis ir tiksliomis technologijomis. Kompanija orientuojasi į naujovių skatinimą ir klientų lūkesčių viršijimą rašalinių, vaizdinių komunikacijų, nešiojamų įrenginių ir robotų srityse. „Epson“ didžiuojasi savo indėliu įgyvendinant darnią visuomenę ir nuolatinėmis pastangomis įgyvendinant Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslus. Japonijos „Seiko Epson Corporation“ vadovaujama pasaulinė „Epson“ grupės pardavimai kasmet viršija 10 milijardų JAV dolerių. Daugiau informacijos global.epson.com/

Apie „Panduit"

Nuo 1955 m. įmonės smalsumo kultūra ir aistra spręsti problemas leido prasmingiau susieti įmonių verslo tikslus ir jų sėkmę rinkoje. „Panduit“ kuria moderniausius fizinės, elektrinės ir tinklo infrastruktūros sprendimus visos įmonės aplinkai, pradedant duomenų centru ir baigiant telekomunikacijų kambariu, nuo darbastalio iki augalų ant grindų. Įsikūrusi „Tinley Park“ (JAV) ir veikianti 112-oje pasaulio vietų, įrodyta „Panduit“ reputacija dėl kokybės ir technologijos lyderystės, kartu su tvirta partnerių ekosistema, palaiko ir įgalina verslo augimą sujungtame pasaulyje. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.panduit.com.